Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Buffalo LinkStation LS-XL NAS Firmware 1.65

Buffalo LinkStation LS-XL NAS Firmware 1.65 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Buffalo.

Liczba pobrań: 199
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Buffalo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: download_file.php?r=111
Buffalo LinkStation LS-XL NAS Firmware 1.65 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Buffalo.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Buffalo LinkStation LS-XL NAS Firmware 1.65, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów MSI H67MA-E45 (B3) Intel RST Preinstall Driver 10.5.0.1027 czy HP 2000-2a28CA Broadcom Bluetooth Software/Driver 12.0.0.2100 fo. Aplikacja Buffalo LinkStation LS-XL NAS Firmware 1.65 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.