Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus MAXIMUS IV EXTREME BIOS 3604

Asus MAXIMUS IV EXTREME BIOS 3604 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Asus.

Liczba pobrań: 203
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: MaximusIV-Extreme-ASUS-36...
Asus MAXIMUS IV EXTREME BIOS 3604 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asus.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Asus MAXIMUS IV EXTREME BIOS 3604, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Dell Precision T3400 1505 WLAN Driver 5.10.38.26 for Vista czy ASUS X201E Atheros WLAN Driver 6.30.59.49 for Windows 8 x64. Kod programu Asus MAXIMUS IV EXTREME BIOS 3604 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.