Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Razer Tarantula USB Keyboard Driver 1.2.0.0 for XP64

Razer Tarantula USB Keyboard Driver 1.2.0.0 for XP64 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Razer.

Liczba pobrań: 482
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Razer
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 20044963_e04db8afab2cd861...
Razer Tarantula USB Keyboard Driver 1.2.0.0 for XP64 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Razer.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ECS H61H2-M17 (V5.0) VIA HD Audio Driver 10.900a i Panasonic KX-MB2010AG Multi-Function Station Utility/Driver (ES). Razer Tarantula USB Keyboard Driver 1.2.0.0 for XP64 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.