Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HAMA Bluetooth 1.2 USB Adapter Driver 2.3 for XP

HAMA Bluetooth 1.2 USB Adapter Driver 2.3 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy HAMA.

Liczba pobrań: 296
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HAMA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 00049207_win98seme2kxp_v2...
HAMA Bluetooth 1.2 USB Adapter Driver 2.3 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma HAMA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

HAMA Bluetooth 1.2 USB Adapter Driver 2.3 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asus P8B75-M LX PLUS AI Charger Utility 1.02.02, czy Philips 9FF2CMI/37E Digital Photo Frame Firmware 9.01.37. Kod programu HAMA Bluetooth 1.2 USB Adapter Driver 2.3 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.