Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Matrox QID Pro VBIOS 2.00.17.02

Matrox QID Pro VBIOS 2.00.17.02 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma MATROX.

Liczba pobrań: 100
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: MATROX
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: setup_pm200_17_002.exe
Matrox QID Pro VBIOS 2.00.17.02 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy MATROX.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Matrox QID Pro VBIOS 2.00.17.02 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASUS ZENBOOK UX31A Intel Wireless Display Application 3.0.13.0 f, czy Foxconn H67A Realtek Audio Driver 2.67. Programiści MATROX zadbali, by Matrox QID Pro VBIOS 2.00.17.02 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.