Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GV-N580UD-3GI NVIDIA Graphics Driver 266.58 for Vista/W

Gigabyte GV-N580UD-3GI NVIDIA Graphics Driver 266.58 for Vista/W jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Liczba pobrań: 307
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: vga_driver_nvidia_win7vis...
Gigabyte GV-N580UD-3GI NVIDIA Graphics Driver 266.58 for Vista/W to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad R400 Power Manager Utility 5.20 for XP i Sony KDL-32EX603 BRAVIA HDTV Firmware 4.110EUL-0108. Programiści NVIDIA zadbali, by Gigabyte GV-N580UD-3GI NVIDIA Graphics Driver 266.58 for Vista/W były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.