Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Genius SlimStar 335 Keyboard Driver 1.0

Genius SlimStar 335 Keyboard Driver 1.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki GENIUS.

Liczba pobrań: 189
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: GENIUS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SlimStar335.zip
Genius SlimStar 335 Keyboard Driver 1.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma GENIUS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Genius SlimStar 335 Keyboard Driver 1.0, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ASUS X201EP VIA Audio Driver 6.0.10.1200 for Windows 7 lub HP 2000-420CA Synaptics TouchPad Driver 15.3.33.0 for Windows 8. Aplikacja Genius SlimStar 335 Keyboard Driver 1.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.