Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Canon PIXMA MP620B Printer Mini Master Driver 1.05

Canon PIXMA MP620B Printer Mini Master Driver 1.05 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma CANON.

Liczba pobrań: 334
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CANON
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: md8l-win-mp620-1_05-en.ex...
Canon PIXMA MP620B Printer Mini Master Driver 1.05 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma CANON.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite P500 Face Recognition Software 3.1.3 for Windo i Lenovo ThinkPad R61 Atheros WLAN Driver 6.0.3.94 for 2000/XP. Kod programu Canon PIXMA MP620B Printer Mini Master Driver 1.05 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.