Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway MD26 ATI USB Driver 1.0.7.0 for Vista

Gateway MD26 ATI USB Driver 1.0.7.0 for Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Liczba pobrań: 95
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: USB_ATI_1.0.7.0_Vistax64V...
Gateway MD26 ATI USB Driver 1.0.7.0 for Vista to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gateway MD26 ATI USB Driver 1.0.7.0 for Vista to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Acer Aspire 5750G Synaptics Touchpad Driver 16.2.10.19 Upgrade f, czy Brother MFC-J425W Printer Driver Deployment Wizard 1.43.71. Kod programu Gateway MD26 ATI USB Driver 1.0.7.0 for Vista został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.