Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Inspiron Zino HD PLDS DS-8A4S Firmware JD12

Dell Inspiron Zino HD PLDS DS-8A4S Firmware JD12 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma PLDS.

Liczba pobrań: 442
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: PLDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SA4_JD12.zip
Dell Inspiron Zino HD PLDS DS-8A4S Firmware JD12 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy PLDS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Oprócz Dell Inspiron Zino HD PLDS DS-8A4S Firmware JD12, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony Vaio VPCZ21DGX Realtek PCIE Card Reader Driver 6.1.7600.80 lub ASUS U38DT ATKACPI Driver 1.0.0025 for Windows 7/Windows 8. Dell Inspiron Zino HD PLDS DS-8A4S Firmware JD12 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.