Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-890FXA-UD7 (rev. 2.1) AMD SATA RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-890FXA-UD7 (rev. 2.1) AMD SATA RAID Preinstall Drive to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Liczba pobrań: 172
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_amd_sataraid_ra...
Gigabyte GA-890FXA-UD7 (rev. 2.1) AMD SATA RAID Preinstall Drive jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-890FXA-UD7 (rev. 2.1) AMD SATA RAID Preinstall Drive, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI FM2-A85XA-G65 AMD RAID Driver 3.3.1540.22 for Vista/Windows lub ASRock FM2A85X Pro BIOS 1.80. Gigabyte GA-890FXA-UD7 (rev. 2.1) AMD SATA RAID Preinstall Drive poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.