Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad T510i Smart Card Reader Driver 32.3.2.2 for Wind

Lenovo ThinkPad T510i Smart Card Reader Driver 32.3.2.2 for Wind jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Liczba pobrań: 191
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 6ixt09ww.exe
Lenovo ThinkPad T510i Smart Card Reader Driver 32.3.2.2 for Wind są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkPad T510i Smart Card Reader Driver 32.3.2.2 for Wind, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sapphire PURE Platinum A75 BIOS 0ABWM045 x86 czy Cypress USB to Serial Adapter Driver 3.0.12.12 for XP64. Lenovo ThinkPad T510i Smart Card Reader Driver 32.3.2.2 for Wind to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.