Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA X79 Classified Realtek Audio Driver 2.67 for XP

EVGA X79 Classified Realtek Audio Driver 2.67 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 87
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: WDM_R267.exe
EVGA X79 Classified Realtek Audio Driver 2.67 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz EVGA X79 Classified Realtek Audio Driver 2.67 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Philips 231S2CB/00 Monitor Driver 1.0 for Vista czy Sony Vaio VPCY115FX Synaptics TouchPad Driver 14.0.10.0. Programiści REALTEK zadbali, by EVGA X79 Classified Realtek Audio Driver 2.67 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.