Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Plextor PX-256M5S SSD Firmware 1.03

Plextor PX-256M5S SSD Firmware 1.03 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Plextor.

Liczba pobrań: 845
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Plextor
Rozmiar: 0
Nazwa pliku:
Plextor PX-256M5S SSD Firmware 1.03 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Plextor.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Plextor PX-256M5S SSD Firmware 1.03, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkPad W510 Smart Card Reader Driver 32.3.2.2 for Windo czy Logitech QuickCam Pro 9000 Webcam Driver 13.80.853.0 for Windows. Plextor PX-256M5S SSD Firmware 1.03 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.