Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MSI 760GM-P34 (FX) BIOS H.B

MSI 760GM-P34 (FX) BIOS H.B to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Msi.

Liczba pobrań: 219
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Msi
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 7641vHB.zip
MSI 760GM-P34 (FX) BIOS H.B jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Msi.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz MSI 760GM-P34 (FX) BIOS H.B, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Dell OptiPlex 745 HLDS GCC-H10N Firmware C103 czy ASRock FM2A75M-ITX Realtek LAN Driver 8002 for Windows 8. Programiści Msi zadbali, by MSI 760GM-P34 (FX) BIOS H.B były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.