Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-MA78GPM-DS2H (rev. 1.x) AMD SATA RAID Preinstall Dri

Gigabyte GA-MA78GPM-DS2H (rev. 1.x) AMD SATA RAID Preinstall Dri to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Liczba pobrań: 82
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_raid_a...
Gigabyte GA-MA78GPM-DS2H (rev. 1.x) AMD SATA RAID Preinstall Dri to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-MA78GPM-DS2H (rev. 1.x) AMD SATA RAID Preinstall Dri, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkPad SL510 Ericsson WWAN Driver 1.0.1046.229 for XP/V czy Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 1.0) Intel Display Driver 15.28.4.28. Kod programu Gigabyte GA-MA78GPM-DS2H (rev. 1.x) AMD SATA RAID Preinstall Dri został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.