Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASUS K56CM Intel Rapid Start Technology Driver 2.1.0.1002 for Wi

ASUS K56CM Intel Rapid Start Technology Driver 2.1.0.1002 for Wi to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Liczba pobrań: 204
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Rapid_Start_Technology_In...
ASUS K56CM Intel Rapid Start Technology Driver 2.1.0.1002 for Wi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

ASUS K56CM Intel Rapid Start Technology Driver 2.1.0.1002 for Wi jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) AMD AHCI Preinstall Driver 1 czy Fujitsu LIFEBOOK A3040 BIOS 1.7 for XP. Kod programu ASUS K56CM Intel Rapid Start Technology Driver 2.1.0.1002 for Wi został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.