Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HawkingTech Wireless-G USB Adapter with Removable Antenna Driver

HawkingTech Wireless-G USB Adapter with Removable Antenna Driver jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki OTHER NETWORK CARDS.

Liczba pobrań: 166
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: OTHER NETWORK CARDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 20339878_19a9db06ed122b14...
HawkingTech Wireless-G USB Adapter with Removable Antenna Driver to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy OTHER NETWORK CARDS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-P67A-UD5-B3 (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 6.250.0908 i Lenovo ThinkPad Edge E40 Intel WiMAX Driver 7.5.0.0000. HawkingTech Wireless-G USB Adapter with Removable Antenna Driver to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.