Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MSI GX60 Hitman Edition Synaptics Touchpad Driver 16.0.2.1 for W

MSI GX60 Hitman Edition Synaptics Touchpad Driver 16.0.2.1 for W są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Liczba pobrań: 240
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Synaptics
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: tp_syn_16.0.2.1_al00.zip
MSI GX60 Hitman Edition Synaptics Touchpad Driver 16.0.2.1 for W jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Synaptics.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad T430si BIOS Update Utility 2.51 i Ralink RT3593 WLAN Adapter Driver 5.0.3.0 for Windows 8. MSI GX60 Hitman Edition Synaptics Touchpad Driver 16.0.2.1 for W to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.