Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-P67A-UD7-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter

Gigabyte GA-P67A-UD7-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Liczba pobrań: 75
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_me_6serie...
Gigabyte GA-P67A-UD7-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-P67A-UD7-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Dell Dimension 5000 NEC ND-3530A Firmware 104C czy Gigabyte GA-M61VME-S2 (rev. 2.0) Microsoft UAA Driver 5.10.0.501. Programiści Intel zadbali, by Gigabyte GA-P67A-UD7-B3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Inter były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.