Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Canon PIXMA MX860 Printer Mini Master Driver 1.03

Canon PIXMA MX860 Printer Mini Master Driver 1.03 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki CANON.

Liczba pobrań: 118
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CANON
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: md8l-win-mx860-1_03-e2-2....
Canon PIXMA MX860 Printer Mini Master Driver 1.03 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma CANON.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Canon PIXMA MX860 Printer Mini Master Driver 1.03 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Plextor PX-890SA DVD-RW Firmware 1.0.6, czy MSI H61M-P23 (G3) Intel Smart Connect Technology Driver 3.0.30.1. Canon PIXMA MX860 Printer Mini Master Driver 1.03 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.