Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock B75TM-ITX Intel Smart Connect Utility 1.0.6 for Windows 7

ASRock B75TM-ITX Intel Smart Connect Utility 1.0.6 for Windows 7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 71
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SmartConnectv1.0.6.zip
ASRock B75TM-ITX Intel Smart Connect Utility 1.0.6 for Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz ASRock B75TM-ITX Intel Smart Connect Utility 1.0.6 for Windows 7, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Dell Precision 340 NEC NR-7800A Firmware 10DA czy MSI H61M-P23 (G3) Intel Smart Connect Technology Driver 3.0.30.1. ASRock B75TM-ITX Intel Smart Connect Utility 1.0.6 for Windows 7 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.