Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Rozliczenie roczne podatki.pl 2005

Program umożliwia wypełnienie i wydrukowanie deklaracji podatkowych wraz z załącznikami, tytułem rozliczenia podatku dochodowego za rok podatkowy 2005.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 528
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: TaxNet Sp. z o.o.
Rozmiar: 1.67 MB
Nazwa pliku: rr2005.exe

[inne wersje programu Rozliczenie roczne podatki.pl]
Program umożliwia wypełnienie i wydrukowanie deklaracji podatkowych wraz z załącznikami, tytułem rozliczenia podatku dochodowego za rok podatkowy 2005

Program umożliwia (podpowiada) przenoszenie wartości wyliczonych na poszczególnych formularzach (np. z załączników do deklaracji głównej). Podczas wypełniania poszczególnych formularzy użytkownik ma możliwość bieżącej kontroli poprawności wprowadzanych danych. Program umożliwia weryfikację danych dla bieżącego formularza oraz dla całości wypełnionego zeznania.

Program Rozliczenie Roczne podatki.pl 2005 jest przeznaczony do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie w celach niekomercyjnych. W szczególności nie jest dozwolone korzystanie z programu w celu usługowego wypełniania zeznań podatkowych. Osoby i firmy wypełniające deklaracje usługowo zobowiązane są do posiadania licencji na program Kalkulator IP - ważna licencja dla programu Kalkulator IP upoważnia do komercyjnego wykorzystywania programu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.