Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lexmark Pro915 Printer Driver 1.0

Lexmark Pro915 Printer Driver 1.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy LEXMARK.

Liczba pobrań: 91
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: LEXMARK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Lexmark_Pro910_Series_ADJ...
Lexmark Pro915 Printer Driver 1.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma LEXMARK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad L421 Power Manager Utility 6.45 for Vista/Window i Gateway MX8550 ATI Graphics Driver 6.14.10.5140 for XP. Lexmark Pro915 Printer Driver 1.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.