Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-890FXA-UD5 (rev. 3.0) SATA2 Preinstall Driver 1.17.6

Gigabyte GA-890FXA-UD5 (rev. 3.0) SATA2 Preinstall Driver 1.17.6 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy GIGABYTE.

Liczba pobrań: 208
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: GIGABYTE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_gsata_...
Gigabyte GA-890FXA-UD5 (rev. 3.0) SATA2 Preinstall Driver 1.17.6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki GIGABYTE.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L770 Media Controller Plug-In 1.0.6.1 for Wind i Panasonic KX-MB2001GX Multi-Function Station Device Monitor Util. Programiści GIGABYTE zadbali, by Gigabyte GA-890FXA-UD5 (rev. 3.0) SATA2 Preinstall Driver 1.17.6 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.