Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad G40 NVIDIA/Intel Graphics Driver 1.02

Lenovo ThinkPad G40 NVIDIA/Intel Graphics Driver 1.02 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki NVIDIA.

Liczba pobrań: 120
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 1xdp04ww.exe
Lenovo ThinkPad G40 NVIDIA/Intel Graphics Driver 1.02 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Oprócz Lenovo ThinkPad G40 NVIDIA/Intel Graphics Driver 1.02, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Albatron PX845EV1 BIOS 1.01 lub ASRock C216 WS BIOS 1.10. Lenovo ThinkPad G40 NVIDIA/Intel Graphics Driver 1.02 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.