Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock Z77 WS BIOS 1.10

ASRock Z77 WS BIOS 1.10 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Liczba pobrań: 73
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Z7720WS1.10WIN.zip
ASRock Z77 WS BIOS 1.10 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz ASRock Z77 WS BIOS 1.10, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Ralink RT61 MIMO WLAN Driver 2.1.3.0 for Vista czy Sony Vaio VPCZ112GX/S Intel LAN Driver 11.5.4.0 for Windows 7 x6. Kod programu ASRock Z77 WS BIOS 1.10 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.