Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Samsung 460UTN LCD Monitor Driver 1.0

Samsung 460UTN LCD Monitor Driver 1.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma SAMSUNG.

Liczba pobrań: 107
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SAMSUNG
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SM460UT.exe
Samsung 460UTN LCD Monitor Driver 1.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy SAMSUNG.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Samsung 460UTN LCD Monitor Driver 1.0 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby MSI H61M-P25 (G3) Intel ME Driver 8.1.20.1337, czy EUROCOM P370EM Scorpius Realtek LAN Driver 7.054.0309.2012 for W. Aplikacja Samsung 460UTN LCD Monitor Driver 1.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.