Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Archos 101 XS Tablet Firmware 4.0.26

Archos 101 XS Tablet Firmware 4.0.26 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Archos.

Liczba pobrań: 430
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Archos
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: firmware_archos_it4x.aos
Archos 101 XS Tablet Firmware 4.0.26 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Archos.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Archos 101 XS Tablet Firmware 4.0.26 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony Vaio VPCZ12CGX Intel SATA RAID Driver 9.6.0.1014 for Window, czy Acer Aspire 9800 TI Card Reader Driver 1.00.000 for XP. Programiści Archos zadbali, by Archos 101 XS Tablet Firmware 4.0.26 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.