Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway MT6450 Synaptics Touchpad Driver 9.1.3.0 for Vista

Gateway MT6450 Synaptics Touchpad Driver 9.1.3.0 for Vista są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 57
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Synaptics
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TouchPad_Synaptics_9.1.3....
Gateway MT6450 Synaptics Touchpad Driver 9.1.3.0 for Vista to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Synaptics.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gateway MT6450 Synaptics Touchpad Driver 9.1.3.0 for Vista, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ASRock Z77 Extreme9 Broadcom LAN Driver 15.4.4.1 for Windows 8 x czy Panasonic WJ-ND400 Network Video Recorder Firmware (JP) 3.20. Gateway MT6450 Synaptics Touchpad Driver 9.1.3.0 for Vista poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.