Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AOpen AK73 Pro(A) BIOS 1.20

AOpen AK73 Pro(A) BIOS 1.20 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Aopen.

Liczba pobrań: 83
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Aopen
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: ak73120.zip
AOpen AK73 Pro(A) BIOS 1.20 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Aopen.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L840 Sleep Utility 1.4.0022 for Windows 7 x64 i MSI PH67A-C43 (B3) Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6823. AOpen AK73 Pro(A) BIOS 1.20 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.