Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AOpen AK75 Pro BIOS 1.05

AOpen AK75 Pro BIOS 1.05 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Aopen.

Liczba pobrań: 75
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Aopen
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: wak75p105.zip
AOpen AK75 Pro BIOS 1.05 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Aopen.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

AOpen AK75 Pro BIOS 1.05 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby AMD Radeon HD 8730M Graphics Driver 12.101.1.0 for Windows 8, czy Sager NP7282 Renesas USB 3.0 Driver 2.0.34.0 for Vista/Windows 7. AOpen AK75 Pro BIOS 1.05 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.