Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-790XTA-UD4 (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-790XTA-UD4 (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Drive to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 137
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_sata_a...
Gigabyte GA-790XTA-UD4 (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Drive są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Gigabyte GA-790XTA-UD4 (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Drive jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Sony Vaio VPCYB33KX/P Power Management Software 6.0.1.07270 for czy MSI H61M-P25 (G3) Intel ME Driver 8.1.20.1337. Gigabyte GA-790XTA-UD4 (rev. 1.0) AMD SATA RAID Preinstall Drive poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.