Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite Pro S500 NVIDIA Audio Driver 1.0.2.0 for Windo

Toshiba Satellite Pro S500 NVIDIA Audio Driver 1.0.2.0 for Windo są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki NVIDIA.

Liczba pobrań: 75
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: sound-20100128111919.zip
Toshiba Satellite Pro S500 NVIDIA Audio Driver 1.0.2.0 for Windo to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Aspire E1-571G Intel Graphics Driver 9.17.10.2843 Upgrade f i Spartan Vortex VX1 Flight Computer Firmware 1.20. Programiści NVIDIA zadbali, by Toshiba Satellite Pro S500 NVIDIA Audio Driver 1.0.2.0 for Windo były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.