Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ11FHX/XQ Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1

Sony Vaio VPCZ11FHX/XQ Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Liczba pobrań: 56
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: INDOTH-00215760-0042.EXE
Sony Vaio VPCZ11FHX/XQ Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Sony Vaio VPCZ11FHX/XQ Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. EVGA X58 SLI Classified Realtek Audio Driver 2.70 czy SAMSUNG Mobile USB At Command Port Driver 2.9.104.921. Aplikacja Sony Vaio VPCZ11FHX/XQ Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.