Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway CX2750 Finepoint Driver 4.4.1 for Vista

Gateway CX2750 Finepoint Driver 4.4.1 for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gateway.

Liczba pobrań: 307
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gateway
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Others_Gateway_4.4.1_Vist...
Gateway CX2750 Finepoint Driver 4.4.1 for Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gateway.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gateway CX2750 Finepoint Driver 4.4.1 for Vista jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Toshiba Satellite T230 Sleep Utility 1.4.1.3 for Windows 7 x64 czy HP 2000-217NR BIOS F.43 for Windows 7. Gateway CX2750 Finepoint Driver 4.4.1 for Vista poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.