Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster Recon3D Firmware 1.04.02A for MAC

Creative Sound Blaster Recon3D Firmware 1.04.02A for MAC są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Creative.

Liczba pobrań: 142
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Creative
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SBR3_MACFW_US_V1_04_02A.d...
Creative Sound Blaster Recon3D Firmware 1.04.02A for MAC jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Creative.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCY216FX/L Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6045 i Sony Vaio VPCY216FX/B Intel Chipset Driver 9.1.1.1019. Kod programu Creative Sound Blaster Recon3D Firmware 1.04.02A for MAC został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.