Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron KM18G Pro BIOS 1.07c Beta

Albatron KM18G Pro BIOS 1.07c Beta to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Albatron.

Liczba pobrań: 298
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Albatron
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BIOS5CNVIDIA5CKM18G_Pro5C...
Albatron KM18G Pro BIOS 1.07c Beta są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Albatron.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell Alienware Area-51 ALX Hauppauge TV-Tuner Driver 2.1.26037 f i Albatron PM845GV Intel Chipset Driver 4.04.1007. Kod programu Albatron KM18G Pro BIOS 1.07c Beta został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.