Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCY216FX/S Firmware Extension Parser Device Driver 8.

Sony Vaio VPCY216FX/S Firmware Extension Parser Device Driver 8. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Sony.

Liczba pobrań: 55
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SODOTH-00215540-0042.EXE
Sony Vaio VPCY216FX/S Firmware Extension Parser Device Driver 8. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sony.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Sony Vaio VPCY216FX/S Firmware Extension Parser Device Driver 8., aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-H67M-D2 (rev. 1.1) Intel SATA/RAID Preinstall Driver czy Acer Aspire S3-391 Broadcom WLAN Driver 5.100.82.112 for Windows. Sony Vaio VPCY216FX/S Firmware Extension Parser Device Driver 8. poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.