Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) AMD AHCI Preinstall Driver 1

Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) AMD AHCI Preinstall Driver 1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 384
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_amd_sataraid_ah...
Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) AMD AHCI Preinstall Driver 1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) AMD AHCI Preinstall Driver 1, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-G33-DS3R (rev. 1.x) BIOS F5 czy Gateway MX7340 Broadcom WLAN Driver 3.100.64.1 for XP. Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) AMD AHCI Preinstall Driver 1 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.