Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Plextor PlexTool Utility 1.0.7

Plextor PlexTool Utility 1.0.7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Plextor.

Liczba pobrań: 919
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Plextor
Rozmiar: 0
Nazwa pliku:
Plextor PlexTool Utility 1.0.7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Plextor.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Plextor PlexTool Utility 1.0.7 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Dell Inspiron 580 Intel Graphics Driver 8.15.10.2008, czy Sager NP7250 SIS Graphics Driver 7.14.10.5053 for Vista. Kod programu Plextor PlexTool Utility 1.0.7 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.