Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad R50p Intel WLAN Driver 9.0.4.8

Lenovo ThinkPad R50p Intel WLAN Driver 9.0.4.8 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Liczba pobrań: 214
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 1ywc54ww.exe
Lenovo ThinkPad R50p Intel WLAN Driver 9.0.4.8 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Lenovo ThinkPad R50p Intel WLAN Driver 9.0.4.8 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Gateway MX6930 Sigmatel Audio Driver 6.10.5337.0 for Vista czy SAMSUNG Mobile USB At Command Port Driver 2.9.507.0. Kod programu Lenovo ThinkPad R50p Intel WLAN Driver 9.0.4.8 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.