Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Philips HTS3450/77 Home Theater Firmware 27

Philips HTS3450/77 Home Theater Firmware 27 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Philips.

Liczba pobrań: 129
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Philips
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: hts3450_77_fus_eng.zip
Philips HTS3450/77 Home Theater Firmware 27 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Philips.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Aspire 8935G O2 Card Reader Driver 2.0.08 for Windows 7 i Dell OptiPlex 760 PLDS DS-8A4S Firmware JD12. Kod programu Philips HTS3450/77 Home Theater Firmware 27 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.