Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L870D Supervisor Password Utility 2.0.9 for Wi

Toshiba Satellite L870D Supervisor Password Utility 2.0.9 for Wi to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Toshiba.

Liczba pobrań: 75
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Toshiba
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: spu-20120820131625.zip
Toshiba Satellite L870D Supervisor Password Utility 2.0.9 for Wi jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Toshiba Satellite L870D Supervisor Password Utility 2.0.9 for Wi jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby HP Mini 100e Education Edition (ENERGY STAR) Ralink/Motorola Blu czy Lenovo ThinkPad T400 Smart Card Reader Driver 4.0.0.8 for XP/Vis. Programiści Toshiba zadbali, by Toshiba Satellite L870D Supervisor Password Utility 2.0.9 for Wi były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.