Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Drm-Removal 4.4.3

Drm-Removal umożliwia usunięcie zabezpieczeń DRM z albumów muzycznych. Dzięki temu można korzystać z nich na dowolnym komputerze, telefonie komórkowym czy odtwarzaczu multimediów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 249
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: drm-removal.com
Rozmiar: 26.39 MB
Nazwa pliku: DrmRemoval_4.4.3-Setup.ex...

[inne wersje programu Drm-Removal]
Drm-Removal to program, który umożliwia proste usunięcie zabezpieczeń DRM z plików MP3, całych albumów muzycznych - po przejściu procesu można korzystać z nich na dowolnym komputerze, telefonie komórkowym czy odtwarzaczu multimediów. Dodatkowo aplikacja pozwala przekonwertować pliki wielu formatów:

WMV do AVI, AVI do MP4, RM do MP3, SVCD do AVI, TiVo do AVI, AMR do MP3, M4B do MP3, M4B do WAV, M4V do AVI, M4V do MP3, RAX do M4A, RM do AVI, RM do M4P, SVCD do M4P, TiVo do DivX, VCD do AVI, VCD do M4P, WMA do MP3, M4P do MP3, WMV do M4P, WMA do M4P, WMA do AAC, RAX do MP3, WAV do MP3, AAC do WMA, MP3 do AAC, WAV do AAC, AAC do MP3, XviD do M4P, TiVo do M4P.

Drm-Removal dostępny jest w wersji shareware. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.