Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte G1.Sniper (rev. 1.0) BigFoot LAN Driver 6.0.0.23

Gigabyte G1.Sniper (rev. 1.0) BigFoot LAN Driver 6.0.0.23 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki BigFoot.

Liczba pobrań: 230
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: BigFoot
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_lan_bigfoot.exe
Gigabyte G1.Sniper (rev. 1.0) BigFoot LAN Driver 6.0.0.23 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma BigFoot.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte G1.Sniper (rev. 1.0) BigFoot LAN Driver 6.0.0.23 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby MSI PH67A-C43 (B3) Intel RST Preinstall Driver 10.5.0.1027, czy HP Mini 1010NR Marvell LAN Driver 1.00 A for XP. Aplikacja Gigabyte G1.Sniper (rev. 1.0) BigFoot LAN Driver 6.0.0.23 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.