Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Aspire 7730G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows

Acer Aspire 7730G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AverMedia.

Liczba pobrań: 272
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AverMedia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TV20Tuner_AverMedia_1.1.x...
Acer Aspire 7730G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AverMedia.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Acer Aspire 7730G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Epson Artisan 725 Arctic Edition Printer Driver/Utility, czy ASRock X79 Extreme6/GB Broadcom Teaming Driver 15.4.4.1 for Wind. Kod programu Acer Aspire 7730G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.