Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkPad R61e Intel WLAN Driver 11.05.0 API for Vista

Lenovo ThinkPad R61e Intel WLAN Driver 11.05.0 API for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 81
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 7kwv50ww.exe
Lenovo ThinkPad R61e Intel WLAN Driver 11.05.0 API for Vista to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASUS VivoBook S500CM Smart Gesture Driver 1.0.36 for Windows 7/W i Sony Vaio VPCZ116GX Intel SATA RAID Driver 9.6.0.1014 for XP/Win. Lenovo ThinkPad R61e Intel WLAN Driver 11.05.0 API for Vista poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.