Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Supermicro X9DAX-iF Renesas USB 3.0 Driver 2.1.32.0

Supermicro X9DAX-iF Renesas USB 3.0 Driver 2.1.32.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Renesas.

Liczba pobrań: 256
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Renesas
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: USB3.0.zip
Supermicro X9DAX-iF Renesas USB 3.0 Driver 2.1.32.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Renesas.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Supermicro X9DAX-iF Renesas USB 3.0 Driver 2.1.32.0, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-EP35-DS3L (rev. 1.x) BIOS F2 czy COWON iAUDIO G2 Media Player Firmware 1.21 JP. Programiści Renesas zadbali, by Supermicro X9DAX-iF Renesas USB 3.0 Driver 2.1.32.0 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.