Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo Thinkpad Edge E120 BIOS Update CD 1.18

Lenovo Thinkpad Edge E120 BIOS Update CD 1.18 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 127
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 8ouj11us.iso
Lenovo Thinkpad Edge E120 BIOS Update CD 1.18 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCYB14KX/P Realtek Card Reader Driver 6.1.7600.30113 i Gigabyte GA-MA780G-UD3H (rev. 1.0) Realtek Audio Driver 2.70. Lenovo Thinkpad Edge E120 BIOS Update CD 1.18 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.